Stand-up / Maciek Adamczyk

Opublikowano: 20 stycznia 2022 r.

Data i czas
18 lutego 2022 r. (piątek)
19:00–20:30

Lokalizacja
ACKiS „Od Nowa” (ul. Gagarina 37a)

Kategorie
Spektakle

Organizator
Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”

Wczytuję mapę...

Pewnie wszyscy wiecie, że syndrom sztokholmski to stan, który pojawia się m.in. u ofiar porwań i wyraża się odczuwaniem sympatii do osób ich przetrzymujących. Nie wszyscy natomiast wiedzą, że syndrom sztokholmski może się pojawić w momencie stania się rodzicem*. Rodzicielstwo to nie „maluszek wnoszący mnóstwo szczęścia do mojego życia” tylko… zresztą, co my będziemy pisać…
Macie dziecko? Zapraszamy! Będziecie się super bawić. Spodziewacie się dziecka? Zapraszamy! Może uda wam się uniknąć jakiegoś błędu, który popełnił Maciek. Wasza druga połówka chce dziecko? Zapraszamy! Raz na zawsze wybijecie jej ten pomysł z głowy. Nie chcecie dzieci? Zapraszamy! Przekonajcie się dlaczego to jest najlepszy pomysł, na jaki mogliście wpaść.
*Nie jest to potwierdzone żadnym badaniem, po prostu tak się czuje Maciek. Jakby pomagał porywaczowi osiągnąć jego cel.
Bilety 35 zł.
Wydarzenie dla osób dorosłych.
Brak zgody na nagrywanie audio/video.
Wystąpi Maciek Adamczyk + Agnieszka Matan
Agnieszka Matan – głównie występuje w piwnicach i taksówkach. W 1997 roku wygrała osiedlowe eliminacje w matematycznym konkursie Kangur. Od tej pory robi, co może. Na scenie stand-up’owej występuje od 5 lat. Jej centrum dowodzenia jest warszawski Resort Komedii. Miała już kilka legendarnie niszowych programów – „Halo taxi. Bilans trzydziestolatki”, z którym wygrała Famę w 2018 roku, późniejsze „Języki obcych” rozpłynęły się razem z drugą falą pandemii. Stała bywalczyni Comedy Clubu w Comedy Central. Obecnie Agnieszka testuje swój nowy materiał, starając się zrozumieć, jak przeżyć w dziwnych czasach. Nie znosi harcerzy, crocsów i siatkarzy.
Skip to content