Świąteczny Festiwal Toruńskiej Katarzynki – online

Opublikowano: 26 listopada 2020 r.

Data i czas
25 listopada 2020 r. (środa) – 27 listopada 2020 r. (piątek)
Całodniowe

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
FestiwaleKoncertyWarsztaty

Wczytuję mapę...

Zgodnie z tradycją, 25 listopada, w Dzień Świętej Katarzyny – patronki piekarzy, rozpoczynał się wypiek ciasta piernikowego. Tego dnia chcemy Was zaprosić na specjalne wydarzenie związane z tą okazją – Świąteczny Festiwal Toruńskiej Katarzynki!
🎉 W tym roku, wszystkie atrakcje związane z Festiwalem będziecie mogli śledzić prosto z Waszych domów poprzez stronę www.festiwalkatarzynki.pl! Świąteczny Festiwal potrwa od 25 do 27 listopada i sprawi, że na nowo odkryjecie czar pierników!
🎉 W programie Festiwalu nie zabraknie filmów o piernikach i ich przyprawach, prelekcji, wykładów, prezentacji i warsztatów artystycznych oraz kulinarnych. To wydarzenie międzynarodowe, na którym połączymy się też z artystami-piernikarzami z Finlandii i Estonii, którzy zaprezentują swoją sztukę, opartą na piernikowych rzeźbach. Zwieńczeniem programu będzie wyjątkowy koncert fortepianowy „Chopin – Kujawiak 3.0”
🎉Premierowe materiały już od 25 listopada znajdziecie na www.festiwalkatarzynki.pl. Materiały będą otwarte i ogólnodostępne, także po premierze, a więc będzie mogli do nich wrócić w dogodnym dla Was czasie!
🎉Świętujcie razem z nami na Świątecznym Festiwalu Toruńskiej Katarzynki! 🎉
Sponsorem wydarzenia jest Fabryka Cukiernicza Kopernik.
Partnerem głównym jest Województwo Kujawsko-Pomorskie, a partnerem Muzeum Okręgowe i Muzeum Toruńskiego Piernika.
Organizator: SOS MUSIC
Skip to content