Sylwestrowy Dance Intense

Opublikowano: 28 października 2021 r.

Data i czas
31 grudnia 2021 r. (piątek)
19:00–22:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
SpotkaniaWarsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Jak kończyć rok, to tylko z przytupem, uśmiechem na ustach i wśród ludzi, którzy rozumieją sens dobrej zabawy! W tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkowego Sylwestra, w trakcie którego tanecznym krokiem wejdziecie w Nowy Rok!
Pospieszcie się, gdyż liczba biletów jest ograniczona a te z pierwszej puli są tańsze. Bilety: I pula – 50 zł, II pula – 60 zł, III pula – 70 zł | Liczba biletów na każdą pulę jest ograniczona | W trakcie wydarzenia przewidziany toast i konkursy z nagrodami | potańcówka będzie trwać ok. 3h. – bawimy się do godz. 22.00.
Sylwestrowy Dance Intense to swoiste połączenie tradycji i współczesności. Oprócz integracyjnych tańców z Polski, Europy i świata, ruszymy w tan w rytmie hitów z ostatnich dekad. Całość okraszona zostanie spotkaniem przy szampanie i konkursami, w których będzie można zdobyć iście królewskie nagrody.
Szaleństwo sylwestrowej zabawy i atmosfera dobrego spotkania niech staną się najlepszymi życzeniami na Nowy Rok, by upływał on w zgodzie, bliskości, szczęściu i nieustannym wirze radosnego tańca!
Waszym przewodnikiem w tańcu będzie Kasia Kostańska-Maziarz.
Skip to content