#TAKzostanwdomu – Programy fotograficzne na warsztacie

Opublikowano: 28 maja 2020 r.

Data i czas
28 maja 2020 r. (czwartek) – 6 czerwca 2020 r. (sobota)
Całodniowe

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Znane przeboje światowego rocka, filmowa podróż po Toruniu w dokumentach czy warsztaty fotografii – te i wiele innych atrakcji czeka na torunian już w ten weekend… w Internecie! Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza na kolejne projekty i inicjatywy realizowane w ramach akcji #TAKzostanwdomu, jak i dzięki konkursowi dla toruńskich artystów „Daj sztukę”!

W ramach obecnej sytuacji instytucje kultury, jak i artyści prężnie działają w Internecie, oferując rozbudowaną ofertę e-kultury. Dzięki rozpoczętym pod koniec marca 2020 roku działaniom Toruńska Agenda Kulturalna zachęca do korzystania zarówno z oferty warsztatowej on-line, jak i ciekawych inicjatyw toruńskich artystów.

Programy fotograficzne na warsztacie

O tym, że fotografia potrafi zachwycać, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak, aby osiągnąć idealny efekt, oprócz uchwycenia dobrego kadru i światła, czasem potrzeba także wsparcia odpowiedniego  oprogramowania. W kolejnym, szóstym już odcinku Warsztatów fotograficznych on-line, Lena Paracka-Werner opowie o tym, z jakich programów i portali transferowych korzysta dobry fotograf.

Lena Paracka-Werner, która prowadzi kurs, swoje umiejętności fotografii rozwijała w Szwecji pod okiem Avy Valsten, a następnie w Polsce pod okiem Kasi i Jacka Siwko, Kamili Piech, Szymona Olmy i Łukasza Ostrowskiego, a także Filipa Kowalkowskiego. Fotografią interesuje się od ponad 8 lat, a przez ten czas wykonywała zdjęcia dla szwedzkich magazynów jak „Svenska Livsmedel”, „Vame Magasin”, polskich gazet „Magazyn Toronto”, „Filozofuj!”, a także takich marek jak Stara Mydlarnia, Kvalite OnLine, WiTEC Sweden czy Dwór Artusa w Toruniu.

Toruńska Agenda Kulturalna poleca również inne cykle e-warsztatów organizowane w ramach projektu #TAKzostanwdomu. Wśród nich warto zwrócić uwagę na zajęcia on-line produkcji muzyki z toruńskim DJ`em i producentem, Stevem Nashem, czy lekcje wokalne z Wioletą Markowską. Wszystkie odcinki e-warsztatów można obejrzeć na stronie akcji pod adresem https://www.tak.torun.pl/TAKzostanwdomu/ oraz na kanale YouTube Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Skip to content