#TAKzostanwdomu – Taniec dla każdego

Opublikowano: 28 maja 2020 r.

Data i czas
28 maja 2020 r. (czwartek) – 6 czerwca 2020 r. (sobota)
Całodniowe

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Wolny wieczór to doskonała okazja, aby poprawić swoje umiejętności taneczne. Do tego zachęca Katarzyna Kostańska, w ramach drugiego odcinka warsztatów tanecznych z #TAKzostanwdomu.

Przez obecną sytuację toruńskie instytucje kultury prężnie działają w Internecie, oferując rozbudowaną ofertę e-kultury. Dzięki rozpoczętej pod koniec marca 2020 roku akcji #TAKzostanwdomu Toruńska Agenda Kulturalna zachęca do korzystania z oferty warsztatowej on-line – ta jest doskonałą okazją, by podczas spędzania czasu w domu, nauczyć się nowych, kreatywnych umiejętności.

Taniec dla każdego

Taniec na weselach czy rodzinnych imprezach to radość dla jednych, natomiast zmora dla innych. Okres panującej epidemii to doskonała okazja dla osób, które tańczyć nie lubią, aby przełamać lody. W drugim odcinku warsztatów tanecznych on-line Katarzyna Kostańska, instruktorka tańca, proponuje naukę podstawowych kroków, z którymi każde wesele będzie udane! Jak przekonuje prowadząca warsztaty – do wszystkiego potrzebny jest tylko dobry humor!

Katarzyna Kostańska jest certyfikowanym instruktor tańca, folklorystą oraz animatorem Stowarzyszenia tARTak. Na co dzień pracuje jako instruktor w toruńskiej szkole tańca W TAN i toruńskim Domu Muz oraz nauczycielka tańca w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza”. Zajmuje się również choreografią spektakli teatralnych, a weekendami prowadzi imprezy jako wodzirej. Szczególne miejsce w jej roztańczonym sercu zajmują niestylizowane formy tańca, oparte na prowadzeniu mężczyzny i podążaniu kobiety, mające na celu czystą zabawę okraszoną nutką zaskoczenia i ekscytacji.

Toruńska Agenda Kulturalna poleca również inne cykle e-warsztatów organizowane w ramach projektu #TAKzostanwdomu. Wśród nich warto zwrócić uwagę na zajęcia on-line produkcji muzyki z toruńskim DJ`em i producentem, Stevem Nashem, lekcje wokalne z Wioletą Markowską czy warsztaty fotograficzne z Leną Paracką-Werner. Wszystkie odcinki e-warsztatów można obejrzeć na stronie akcji pod adresem https://www.tak.torun.pl/TAKzostanwdomu/ oraz na kanale YouTube Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Skip to content