#TAKzostanwdomu – Warsztaty produkcji muzyki

Opublikowano: 28 maja 2020 r.

Data i czas
28 maja 2020 r. (czwartek) – 6 czerwca 2020 r. (sobota)
Całodniowe

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza na kolejną lekcję warsztatu produkcji muzyki ze Stevem Nashem w ramach #TAKzostanwdomu.

Produkcja muzyki może być prosta!

Środową propozycją w ramach projektu #TAKzostanwdomu jest trzeci odcinek z serii e-warsztatów z produkcji muzyki. Tym razem Steve Nash, DJ i producent muzyczny prowadzący zajęcia, skupi się na MIDI, czyli cyfrowym interfejsie instrumentu muzycznego. Tym samym poznamy kolejne funkcje programu Ableton Live, jednego z najpopularniejszych narzędzi, którego używają profesjonalni produceni! W ramach całego cyklu e-warsztatów zyskacie wiedzę o tym jak stworzyć swoje pierwsze produkcje muzyczne, całkowicie od podstaw, mając do dyspozycji jedynie komputer i program.

Steve Nash, który prowadzi e-warsztaty z Ableton Live jest znanym toruńskim DJ`em i producentem muzycznym, kompozytorem i pianistą od lat na stałe związanym z Toruniem. Trzykrotny mistrz świata International DJ Association w latach 2012, 2013 i 2015, wicemistrz Sample Music Festival z 2017 roku. Twórca projektu Steve Nash & Turntable Orchestra, który nowatorsko łączy muzykę klasyczną z elektroniczną i jazzem i turntablizmem. Współpracował z wykonawcami muzyki takimi jak np. O.S.T.R., Małpa, Grubson, a w ramach Męskiego Grania 2016 także z Tomaszem Organkiem, Dawidem Podsiadłoi z O.S.T.R.

Skip to content