Tęskno l Artus Festival

Opublikowano: 21 września 2020 r.

Data i czas
22 października 2020 r. (czwartek)
19:00–20:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
FestiwaleKoncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Koncert Tęskno promujący nową płytę, której premierę przewidziano na wiosnę br.
tęskno

to projekt wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Joanny Longić. Muzykę wydawaną pod tym szyldem charakteryzuje natychmiast rozpoznawalne brzmienie, które łączy klasyczne instrumentarium z subtelną elektroniką i poetyckimi tekstami.

Debiutancki album „Mi” z 2018 roku pojawił się w najważniejszych zestawieniach płyt roku, a media, wbrew samej muzyce, pisały o najgłośniejszym debiucie ostatnich lat. Od tego czasu Tęskno otrzymało m.in. Mateusza Trójki i Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, regularnie wyprzedając trasy klubowe oraz pojawiło się na największych scenach w kraju i za granicą: m.in. Primavera Sound Barcelona, Open’er Festival, Colours Of Ostrava, OFF Festival Katowice, Męskie Granie.
W Dworze Artusa Tęskno zaprezentuje materiał z nowej mającej się ukazać już wiosną płyty, która podobnie jak i pierwsza zostanie wydana przez PIAS Poland and Eastern Europe.
Bilety
45zł / normalny
35zł / ulgowy
__________
Artus Festival
Mecenas: Miasto Toruń
Partner Główny: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Wydarzenie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”
Skip to content