THE BEST OF TINA

Opublikowano: 26 października 2023 r.

Data i czas
27 października 2023 r. (piątek)
19:00–21:00

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Wczytuję mapę...

Największe przeboje legendarnej TINY TURNER

Tornado. Skarb. Nie było wcześniej nikogo takiego jak Tina Turner. Muzyka gwiazdy zachwycała fanów na całym świecie, a jej występy na żywo przyciągały tłumy, które przepełniały hale koncertowe. Artystki już z nami nie ma, jednak jej utwory pozostaną wiecznie żywe i wciąż mogą zachwycać.

Dołącz do nas, aby wspólnie celebrować dorobek muzycznej legendy. Podczas koncertu usłyszysz m.in. takie przeboje jak „The Best”„What’s Love Got To Do With It”„Private Dancer” czy „Golden Eye” w aranżacji utalentowanych, polskich artystów.


WYJĄTKOWI ARTYŚCI

Poczuj rytm pulsujący z gitarowych riffów, zanurz się w głębokich dźwiękach basu i poderwij się do tańca w takt dynamicznych partii perkusji. Charyzmatyczni soliści, wybitny zespół wokalny, wszystko zaś dopełnione bogatym brzmieniem Orkiestry Krzysztofa Falkowskiego oraz Golden Gate String Quartet. To będzie wyjątkowy hołd dla niezrównanej Tiny Turner.

NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

Do współtworzenia muzycznego spotkania zaprosiliśmy utalentowanych artystów z całej polski. Ich unikalne aranżację pozwolą na nowo poczuć magię największych przebojów Tiny: „We Don’t Need Another Hero”„What You Get Is What You See” czy „Look Me In the Heart”. Przekonaj się, jak różnorodna jest jej muzyka. Na chwilę zapomnij o codzienności i świętuj talent artystki z innymi fanami. Wspólnie stworzymy niepowtarzalną atmosferę i podzielimy się pasją do muzyki Tiny Turner.


PRZEŻYJ WYJĄTKOWY WIECZÓR

To Twoja szansa, by na nowo doświadczyć magii Tiny Turner, która przez dziesiątki lat inspirowała i podbijała serca fanów na całym świecie. Daj się porwać w niezapomnianą podróż, pełną radościwzruszeń i pięknych wspomnień. Zakochaj się na nowo w utworach artystki i daj się zainspirować odwadze, szczerości oraz energii, które drzemią w piosenkach Tiny. Zobacz więcej na www.thebestoftina.pl

Skip to content