The Florida Project | Kino Letnie w Toruniu

Opublikowano: 8 lipca 2020 r.

Data i czas
24 lipca 2020 r. (piątek)
21:30–23:30

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Film

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Po dwóch tygodniach przerwy Kino Letnie w Toruniu powróci z kolejną filmową propozycją. Tym razem 24 lipca 2020 r. wyświetlony zostanie film okrzyknięty najlepszym filmem 2017 roku. Mowa o The Florida Project z doskonałymi rolami Willema Dafoe i Brooklynn Prince!
„The Florida Project” (2017)
Moonee ma sześć lat i zawadiacki uśmiech, a dni spędza poza domem z paczką przyjaciół. Dom w ich przypadku oznacza motel Magic Castle, wściekle liliowy budynek przypominający kiczowaty pałac z bajki. Mała rozrabiaka, razem ze swoją zbuntowaną mamą, Halley, układają sobie życie w niezwykłym miejscu, w którym przyszło im mieszkać. Nieświadoma coraz bardziej ryzykownych kroków, jakie podejmuje Halley, by opłacić pokój w motelu na kolejny tydzień, Moonee jest najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Całkiem, jakby czerpała energię z wychylającego się zza horyzontu pobliskiego Disneylandu.
BILETY: 5 ZŁ
Uwaga! Bilety w symbolicznej cenie 5 zł za seans dostępne do kupienia bezpośrednio na godzinę przed pokazami w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3). Pula biletów jest ograniczona (150 miejsc). Przypominamy, że w budynku kasy może przebywać tylko jeden klient. Prosimy także o zachowywanie bezpiecznego dystansu 2 metrów.
Skip to content