TORUŃ FREESTYLE BATTLE INDOOR EDITION

Opublikowano: 6 października 2022 r.

Data i czas
8 października 2022 r. (sobota)
15:00–18:00

Kategorie
Inne

Organizator
Stowarzyszenie Go Sport

Mapa niedostępna

Ruszają zapisy na Amatorskie Mistrzostwa Torunia w jeździe na hulajnogach, rolkach, deskorolkach i rowerach. Toruń Freestyle Battle – Republika Park Edition zaplanowano na 8 października 2022.
Zawody będą miały amatorską formułę, udział jest bezpłatny. Zawodnicy będą rywalizować w kilku kategoriach na hulajnogach, rowerach, rolkach i deskorolkach. Każdy zawodnik musi obowiązkowo posiadać własny kask. Zapisywać można się już teraz wysyłając wiadomość na adres e-mail: stowarzyszeniegosport@gmail.com
Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, wiek uczestnika i kategorię w jakiej chce wystartować (bmx/deskorolka/rolki/hulajnoga). Osoby niepełnoletnie musza posiadać pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego na start w zawodach.
Organizatorzy przygotowali kilka atrakcji towarzyszących m.in.:
– pokazy ekstremalnej jazdy na bmx-ach California Park,
– szkolenia z instruktorami (dla dzieci) ze szkołą Lets’s Skate Toruń,
– graffiti jam – tworzenie muralu o tematyce rolkowo-skateboardingowej,
– pokazy b-boyów,
– oprawę dj’ską,
– strefę animacji,
– konkursy z nagrodami.
Podczas imprezy odbędzie się graffiti jam, uczestnicy wspólnie stworzą mural zdobiący jedną ze ścian obiektu. Wydarzenie zaplanowano w sobotę 8 października od 15.00 do 18.00. Zapisy uczestników podczas Toruń Freestyle Battle wystartują od 14.30.
Wydarzenie jest również częścią cyku otwartych spotkań dla wszystkich chętnych osób obejmujące profilaktykę uzależnień od hasłem „#zażywaj kultury”. Program jest realizowany przy wspólpracy z TAK Toruń i wspierany jest przez Gminę Miasta Toruń .
TORUŃ FREESTYLE BATTLE – INDOOR EDITION
Sobota 08.10.2022
godz. 15.00-18.00
Republika Park – Toruń Indoor Skatepark, ul. Grudziądzka 122A
Skip to content