Toruńskie Gwiazdy 2021 | Koncert

Opublikowano: 22 lipca 2021 r.

Data i czas
27 sierpnia 2021 r. (piątek)
19:00–21:00

Lokalizacja
Scena Szekspirowska (Piekarska 9)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Czas na Toruńskie Gwiazdy 2021, czyli najciekawsze zjawiska muzyczne ostatniego roku z naszego miasta! Jak co roku poznamy laureatów w kategoriach: artysta, nadzieja, płyta i dj roku.
Kiedy rok temu spotykaliśmy się 8 sierpnia w sali CKK Jordanki, by nagrodzić Toruńskie Gwiazdy 2020, wszyscy życzyliśmy sobie szybkiego powrotu do normalności i regularnych koncertów z udziałem publiczności. Niestety, nie wiedzieliśmy, ze zajmie nam to długie miesiące. To był trudny czas dla toruńskich artystów: bez koncertów, bez kontaktu z publicznością, często bez możliwości zarabiania. Po początkowym szoku, wielu ostro zabrało się jednak za pracę i nagrywanie nowych płyt. Często to wyjątkowe dokumenty tego „czasu zarazy”. Śmiało można nawet stwierdzić, że w wielu przypadkach przyniosły nam one ich najdojrzalsze dokonania w dyskografii.
Czas więc na kolejne podsumowanie. Ilość i stylistyczna różnorodność nominacji dowodzi jak wyjątkowy był to czas. Mamy nadzieję, że wśród propozycji wskazanych przez Kapitułę Toruńskich Gwiazd znajdziecie wiele muzycznych olśnień!
Za nami etap głosowania. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 27 sierpnia na Scenie Szekspirowskiej Teatru Baj Pomorski w Toruniu. Startujemy o 19:00!
Wystąpią:
PARALIŻ BAND
BARTEK KULIK
TOS
Tribute to ”Turi”
oraz NOCTI
Wstęp wolny!
Skip to content