Toruńskie opowieści. Na ratunek rodzicom

Opublikowano: 8 maja 2020 r.

Data i czas
8 maja 2020 r. (piątek) – 31 maja 2020 r. (niedziela)
Całodniowe

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Żywe Muzeum Piernika

Wczytuję mapę...

Legendy toruńskie w atrakcyjnej filmowej formie, wraz z propozycjami zabaw przygotowało na czas kwarantanny Żywe Muzeum Piernika wraz z Domem Legend Toruńskich. „Toruńskie opowieści. Na ratunek rodzicom” to seria edukacyjno-rozwojowych spotkań dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat.

Jeśli rodzicom kończą się pomysły na zagospodarowanie czasu pociechom, można skorzystać z oferty instytucji dostępnej online TUTAJ. Każde spotkanie z animatorami to porcja zabawy, trening wyobraźni, zdolności manualnych, a także spora dawka wiedzy dla dziecka – i nie tylko. Na każdy odcinek „Toruńskich opowieści” składają się: opowieść, pobudzające koncentrację zabawy manualne i plastyczne, chwila ruchu oraz relaksacji. Maluchy poznają legendy o Bogumile i królowej pszczół oraz o dzielnym flisaku i pladze żab.

Przed włączeniem video należy pobrać kartę zadań i materiały dodatkowe. Po przeczytaniu należy przygotować wszystkie potrzebne rzeczy. Uwaga! By obejrzeć filmy i skorzystać z oferty, należy wykupić do niej dostęp. Opłata ważna jest przez miesiąc, do materiału można więc wracać wielokrotnie.

Skip to content