Toruńskie Spacery Fotograficzne – 100 razy Toruń | e-wystawa

Opublikowano: 26 maja 2020 r.

Data i czas
9 czerwca 2020 r. (wtorek) – 22 czerwca 2020 r. (poniedziałek)
18:30–19:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Wystawy

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Gdy do projektu fotograficznego staje 100 niezwykłych fotografów, głównie uczestników Toruńskie Spacery Fotograficzne, to efekt musi być niezwykły i zaskakujący!

Mapa Torunia została podzielona na 100 obszarów, a następnie każdy z nich losowo przydzielony jednemu fotografowi lub fotografce. Każdy z nich wykonał 20 zdjęć, z których tylko jedno będzie zaprezentowane na wystawie.

Pomysłodawczynią akcji była Małgorzata Kos, której udało się namówić aż 100 osób do wykonania serii zdjęć naszego miasta. Latem 2019 roku efekty ich pracy zostały zaprezentowane na wystawie w Dworze Artusa.

W czerwcu 2020 wystawa 100 razy Toruń wraca do naszej galerii w nowej odsłonie! Nie tylko będzie ją można obejrzeć na miejscu (przy zachowaniu aktualnych zasad dotyczących wizyt w instytucjach kultury), ale także dołączyć do nas online i obejrzeć ją w czasie e-wernisażu w dniu 9 czerwca.
Spotkamy się wtedy z Małgorzatą Kos, która opowie nam jakie emocje i przygody towarzyszyły projektowi oraz Prezesem TSF Zbyszkiem Filipiakiem, który wspomni o świętowanej w tym roku okrągłej dziesiątej rocznicy fotograficznych spacerów po Mój Toruń.

Ze wszystkimi miłośnikami fotografii oraz Torunia widzimy się 9 czerwca o godzinie 18.30 na artusowym Facebooku i YouTube!

#wdworzedziejesie #Artusonline

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć https://tiny.pl/7q93j i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Skip to content