Tribute To George Michael

Opublikowano: 5 listopada 2021 r.

Data i czas
10 listopada 2021 r. (środa)
20:00–22:00

Kategorie
Koncerty

Mapa niedostępna

Zapraszamy na koncert „Tribute To George Michael” w wykonaniu Mateusza Kowalczyka z zespołem. Już 10 listopada (środa) 2021 roku w klubie Lizard King usłyszymy największe przeboje brytyjskiej gwiazdy pop jaką był George Michael. Wszelkie szczegóły dotyczące koncertu, punkty sprzedaży biletów znajdziecie poniżej lub pod numerem telefonu 668-963-904.
_______________________________
🎫 BILETY w cenie przedsprzedaży (50 PLN) dostępne online oraz stacjonarnie:
▪Biletyna.pl: https://bit.ly/2Lkkvcv
▪KupBilecik.pl: https://bit.ly/3scAJEY
▪eBilet.pl: https://bit.ly/3EKCJtC
▪Biuro Copernicana, ul. Żeglarska 10/14
▪Księgarnia PWN, ul. Reja 25
▪Inf. Turystyczna, ul. Rynek Staromiejski 25
🎫 BILETY w cenie regularnej (60 PLN) w przypadku nie wyczerpania całej puli będą dostępne w dniu koncertu przy wejściu do klubu od godz. 18:30.
_______________________________
📋 Rezerwacja stolików (bezpłatne):
▪ e-mail: lizardkingtorun@gmail.com
☎ Bilety grupowe / rezerwacje:
▪ pod numerem telefonu: 668-963-904
_______________________________
TRIBUTE TO GEORGE MICHAEL powraca do Torunia, tym razem 10 listopada 2021 roku! Tribute To George Michael, czyli Mateusz Kowalczyk z zespołem – jest to projekt, który narodził się w 2017 roku i z sukcesami sprawdza się na scenach w Polsce. To co proponuje Mateusz Kowalczyk to dwu godzinny energetyczny koncert zawierający największe hity brytyjskiej gwiazdy pop jaką był George Michael takie jak „Faith”, „Careless Whisper” czy „Freedom”. Projekt Tribute to George Michael to jego hołd dla brytyjskiej gwiazdy pop. Do tej pory zespół wyprzedał wiele klubów co do ostatniego miejsca, z pewnością nie inaczej będzie w Toruniu.
Mateusz Kowalczyk to wrocławski wokalista i gitarzysta. W 2018 roku wydał swój pierwszy autorski singiel „Uciekam stąd”, a do tej pory był frontmanem funkowego zespołu Yummy Mummy. Gwarantujemy, że Państwo jako fani Georga Michaela długo nie zapomną tego wieczoru!
Zespół wystąpi w składzie:
Mateusz Kowalczyk – wokal + gitara
Aleksandra Turoń – chórki
Kasia Szyszka – chórki
Andrzej Stagraczyński – bas
Tomasz Jędrzejewski – piano
Mateusz Maniak – perkusja
Skip to content