Tribute To Perfect

Opublikowano: 8 lipca 2021 r.

Data i czas
5 września 2021 r. (niedziela)
20:00–22:00

Kategorie
Koncerty

Mapa niedostępna

Zapraszamy na znakomity koncert „Tribute To Perfect”, czyli projekt poświęcony legendzie polskiego rocka. Już 5 września (niedziela) 2021 roku w klubie Lizard King czeka nas wydarzenie podczas, którego usłyszymy największe hity takie jak: Kołysanka dla nieznajomej, Chcemy być sobą, Nie płacz Ewka, Niepokonani, Autobiografia, Nie wiele Ci mogę dać i wiele, wiele innych! Wszelkie szczegóły dotyczące koncertu, punkty sprzedaży biletów znajdziecie poniżej lub pod numerem telefonu 668-963-904.
_______________________________
🎫 BILETY w cenie przedsprzedaży (50 PLN) dostępne online oraz stacjonarnie:
▪Biletyna.pl: 
▪KupBilecik.pl: 
▪Biuro Copernicana, ul. Żeglarska 10/14
▪Księgarnia PWN, ul. Reja 25
▪Inf. Turystyczna, ul. Rynek Staromiejski
🎫 BILETY w cenie regularnej (60 PLN) w przypadku nie wyczerpania całej puli będą dostępne w dniu koncertu przy wejściu do klubu od godz. 18:30.
_______________________________
📋 Rezerwacja stolików (bezpłatne):
▪ e-mail: lizardkingtorun@gmail.com
☎ Bilety grupowe / rezerwacje:
▪ pod numerem telefonu: 668-963-904
_______________________________
Zapraszamy na znakomity koncert Tribute To Perfect, czyli projekt poświęcony Legendzie Polskiego Rocka już 5 września (niedziela) 2021 roku w klubie Lizard King Toruń.
Zespół Perfect kończąc swoją muzyczną działalność pozostawił po sobie niezliczoną ilość przebojów, które pokochały całe pokolenia. Podczas koncertu Tribute To Perfect usłyszymy największe hity takie jak: Kołysanka dla nieznajomej, Chcemy być sobą, Nie płacz Ewka, Niepokonani, Autobiografia, Nie wiele Ci mogę dać i wiele, wiele innych! W tą muzyczną podróż w czasie zabierze nas w pełni zawodowy, 5-cio osobowy skład muzyków tworzących projekt Tribute To Perfect – nie może Was zabraknąć!
ZESPÓŁ WYSTĄPI W SKŁADZIE:
Michał Borowiec – vocal
Sebastian Kret – gitary
Michał „Magister” Racult – gitary
Kamil Glanowski – bas
Grzegorz Bauer – perkusja
Skip to content