Trwa nabór do akcji Masz Głos – zapisy do 5 marca

Opublikowano: 2 lutego 2023 r.

Data i czas
2 marca 2023 r. (czwartek) – 5 marca 2023 r. (niedziela)
Całodniowe

Kategorie
Inne

Mapa niedostępna

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na świetną inicjatywę, która powstała, aby wspierać lokalne inicjatywy społeczne grup nieformalnych i organizacji i łączyć ich z samorządowcami.

Trwa nabór do ogólnopolskiej akcji #MaszGłos, organizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego, której regionalnym koordynatorem jest Pracownia Zrównoważonego Rozwoju z Torunia.

Wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na swoje otoczenie, zmieniać to co wymaga zmiany i realizować inicjatywy dla swoich społeczności.

Zapisy do 5 marca, przez formularz:

https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=Pysmj3JiikKjlseLtyOh0noxst7-kkpGiEbk_-BkKqBUODNIOEY2N01FRE9DQ1hJQTdERDA2NlRKWi4u

Dzięki Akcji Masz Głos uczestnicy uzyskają bezpłatne wsparcie merytoryczne, dostęp do szkoleń, możliwość kontaktu z aktywistami z całej Polski oraz mikro-grant wspierający inicjatywę.

więcej na: www.maszglos.pl

 

————

 

Akcja Masz Głos to prowadzona od 2006 roku ogólnopolska inicjatywa Fundacji im. Stefana Batorego, która ma na celu budowanie dialogu i współpracy pomiędzy społecznościami lokalnymi,

Do udziału w niej mogą zgłaszać się grupy, które chcą działać na rzecz pozytywnych zmian w najbliższym otoczeniu – niezależnie od tego, czy działają w niewielkiej wsi, czy dużym mieście, np. organizacje społeczne, grupy nieformalne, szkolne koła wolontariatu, rady rodziców, ciała doradcze (np. młodzieżowe rady, rady seniorów), sołectwa, rady osiedli, koła gospodyń wiejskich.

Partnerzy regionalni akcji Masz Głos w edycji 2023: Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides, Fundacja Laboratorium Badań i Działań Społecznych SocLab, Stowarzyszenie Rozwoju „Inspiracje”, Pracownia Zrównoważonego Rozwoju, Fundacja Twórczości, Edukacji i Animacji Młodzieży – „Teatrikon”. W latach 2022-2023 projekt jest współfinansowany przez Open Society Foundations

Patroni medialni: Onet.pl, Ngo.pl.

Skip to content