Trzecie Święto Chełmińskiego Przedmieścia

Opublikowano: 14 września 2020 r.

Data i czas
20 września 2020 r. (niedziela)
12:00–18:00

Kategorie
SpotkaniaWarsztaty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Mapa niedostępna

Zarezerwujcie sobie czas w niedzielę, 20 września! Już po raz trzeci odbędzie się Święto Chełmińskiego Przedmieścia.
W godzinach 🔔12:00 – 16:00🔔 na terenie Toruńskich Wodociągów 💧 (ul. Józefa 37/49) oraz przy Centrum Aktywności Lokalnej „Willa z Pasją” 🏡będziemy świętować i cieszyć się, że jesteśmy stąd – z Chełmionki! Rada Okręgu Chełmińskie, wraz z Toruńską Agendą Kulturalna, Centrum Aktywności Lokalnej „Willa z Pasją” oraz wieloma innymi podmiotami przygotowały ‼️moc atrakcji‼️ dla mieszkańców Chełmińskiego Przedmieścia!
Oczywiście przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa, w tym o obowiązku zasłaniania ust i nosa 😷 podczas wydarzenia, jak i zachowaniu 2 metrów odstępu 🙎⬅️ ➡️🙎‍♂️ od innych uczestników wydarzenia!
🟠🧾W programie m.in.🧾🟠:
🔵Plac przy terenie Toruńskich Wodociągów, ul. Józefa 37/49🔵
▶️ Warsztaty pierwszej pomocy
▶️ Animacje przy stoisku Straży Pożarnej
▶️ Wystawa o historii Chełmionki
▶️ Giełda winylowa
▶️ Zajęcia ruchowe i edukacyjne dla najmłodszych
▶️ Warsztaty cyrkowe
▶️ Virtual Cinema – kino wirtualnej rzeczywistości
▶️ Spektakl dla najmłodszych – wystąpi Teatr Baj Pomorski w spektaklu „Przypadki Bonifacego Trąbki”
▶️ O muzykę zadba DJ Martinez
▶️ Zwiedzanie zabytkowej Wieży Ciśnień – na zwiedzanie obowiązują wcześniejsze zapisy – więcej informacji na www.tak.torun.pl
▶️ i… wiele innych!
🔵Centrum Aktywności Lokalnej „Willa z Pasją”, ul. Grunwaldzka 38🔵
▶️ Zabawy, gry i warsztaty rękodzieła
▶️ Gra terenowa
▶️ Fotoramka i moc atrakcji dla całej rodziny!
🟠WSTĘP WOLNY🟠
Na teren wydarzenia wstęp jest bezpłatny, obowiązują jednak szczegółowe wytyczne bezpieczeństwa związane z przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19.
Pełen regulamin wydarzenia dostępny na: www.tak.torun.pl
🟠⚠️ZASADY SANITARNE⚠️🟠
W ramach uczestnictwa w wydarzeniu należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa zgodnymi z obecnymi wytycznymi sanitarnymi:
🔷1) Limit uczestników🔷
W wydarzeniu może uczestniczyć ograniczona liczba osób, określana w dniu wydarzenia. Tym samym prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej w celu uniknięcia ewentualnych kolejek. Podczas oczekiwania do kasy, bądź przed wejściem na teren imprezy, prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od pozostałych oczekujących.
🔷2) Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych podczas wydarzenia🔷
Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby, które takowych nie będą posiadały nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. W celach bezpieczeństwa, prosimy także, aby nie zdejmować maseczek podczas sensu, bądź spektaklu.
🔷3) Dezynfekcja rąk przed wejściem na teren wydarzenia🔷
Przy wejściu na teren imprezy dostępne będą dozowniki z płynem dezynfekcyjnym. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do jego użycia przy wchodzeniu. Ponadto przy wejściu wszystkim oczekującym zostanie zmierzona temperatura. Uwaga! Osoby z temperaturą powyżej 37°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.
🔷4) Złożenie pisemnego oświadczenia przy wejściu na teren imprezy🔷
Warunkiem wejścia na teren imprezy, dla zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego będzie podanie danych osobowych, imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego. Ponadto przed wejściem wymagane będzie złożenie przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Dane osobowe będą przetwarzane przez 2 tygodnie tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Administratorem danych jest Toruńska Agenda Kulturalna.
🔷5) Zachowajmy odstęp, co najmniej 2 metrów🔷
Podczas poruszania się na terenie imprezy, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników wydarzenia.
——
Organizatorzy: Mój Toruń, Rada Okręgu Chełmińskie, Toruńska Agenda Kulturalna i Centrum Aktywności Lokalnej Willa z Pasją.
Wydarzenie finansowane z Budżetu Obywatelskiego Mieszkańców Torunia
Skip to content