Turniej online w grę K2

Opublikowano: 6 kwietnia 2021 r.

Data i czas
17 kwietnia 2021 r. (sobota)
12:00–15:00

Kategorie
Spotkania

Organizator
Książnica Kopernikańska

Mapa niedostępna

Chrzęst raków wgryzających się w lód. Zmęczona ręka wbijająca czekan w śnieżną ścianę. Ciężki oddech, gdy z wysiłkiem podrywasz ciało, by znów przesunąć się o pół metra w górę. Jeszcze tylko 100… 50 metrów dzieli Cię od szczytu K2, jednego z najtrudniejszych ośmiotysięczników. Stojąc w oślepiającym słońcu patrzysz w dół, gdzie czeka na Ciebie namiot. Jednak by do niego dotrzeć musisz przejść przez szalejącą na najtrudniejszym odcinku śnieżycę. Czy dasz radę?
W grze K2 każdy z uczestników kieruje zespołem 2 himalaistów, którzy, rywalizując z innymi zespołami, starają się zdobyć szczyt i przetrwać do końca 18-dniowej wyprawy.
17 kwietnia 2021*
Start turnieju: 12.00
*Turniej zostanie przeprowadzony na platformie www.boardgamearena.com.
Obowiązują wcześniejsze zapisy (zapisy trwają do 14 kwietnia 2021 do godziny 12.00!!!). Zgłaszamy się wysyłając maila na planszowki@ksiaznica.torun.pl. W tytule maila piszemy „K2 – turniej”. W treści maila podajemy precyzyjnie nazwę swojego konta na platformie Boardgamearena.com (założenie konta jest bezpłatne i nie trwa długo) oraz link do swojego konta w portalu facebook (koordynacja turnieju będzie się odbywała na specjalnie stworzonej konwersacji grupowej za pośrednictwem aplikacji Messenger)
Skip to content