Wakacyjny kiermasz książek muzealnych

Opublikowano: 2 lipca 2021 r.

Data i czas
9 lipca 2021 r. (piątek)
10:00–16:00

Lokalizacja
Ratusz Staromiejski (Rynek Staromiejski 1)

Kategorie
Inne

Organizator
Muzeum Okręgowe w Toruniu

Wczytuję mapę...

9 lipca w godzinach 10:00-18:00 zapraszamy na wakacyjny kiermasz książek muzealnych, który odbędzie się na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego (w przypadku kiepskiej pogody zostanie ulokowany w środku Ratusza).
W sprzedaży znajdzie się ponad 100 tytułów o tematyce historycznej, artystycznej, podróżniczej, książki edukacyjne dla dzieci, albumy, katalogi wystaw, prace monograficzne itp. Ceny zaczynają się już od 2 złotych. Przy większych zakupach przewidziano zniżki i gratisy.
Kiermasz będzie też okazją, by zdobyć (jako gratis) książki „Straty wojenne Muzeum Okręgowego w Toruniu w świetle dokumentacji ikonograficznej i archiwalnej” oraz „Kolekcja Archeologiczna Muzeum Towarzystwa Naukowego w Toruniu w zbiorach Muzeum Okręgowego w Toruniu” (na co dzień niedostępne w sprzedaży).
Spośród wszystkich osób, które wezmą udział w kiermaszu rozlosujemy nagrody. Nagrodą główną jest katalog „Galeria malarstwa i rzeźby polskiej od końca XVIII wieku do początku XXI wieku w Muzeum Okręgowym w Toruniu” autorstwa Anny Kroplewskiej-Gajewskiej oraz wejściówki do muzeum.
Skip to content