Warsztaty Florystyczne | Wielkanocne Kompozycje | GRUPA II

Opublikowano: 5 kwietnia 2022 r.

Data i czas
14 kwietnia 2022 r. (czwartek)
18:00–19:30

Lokalizacja
Dom Muz na Rudaku (ul. Okólna 169)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Z myślą o tych, którzy chcieliby stworzyć coś niepowtarzalnego i włożyć w to własne uczucia przygotowaliśmy specjalne Warsztaty Florystyczne, dzięki którym wspólnie wejdziemy w żywy dialog z naturą i samodzielnie będziemy kreować niesamowite kompozycje roślinne pełne rozmaitych faktur, kształtów i zapachów!
Wielkanoc to wyjątkowy, rodzinny czas, związany w wieloma tradycjami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Już wkrótce na naszych stołach pojawią się wypełnione święconką koszyczki i barwne pisanki. W domach większości z nas zagoszczą również okolicznościowe dekoracje, a wśród nich wiosenne kwiaty: narcyzy, tulipany, bazie i oczywiście bukszpan. Wśród wielkanocnych symboli to właśnie rośliny odgrywają szczególnie ważną rolę, mogą stać się pięknym elementem wystroju, dzięki któremu zaprosimy świąteczny nastrój do naszych domów.
Z tej okazji w kwietniu wspólnie stworzymy wielkanocne dekoracje florystyczne, w których główną rolę odgrywać będzie roślina cebulowa w naczyniu. Własnoręcznie wykonana kompozycja nie tylko pięknie ozdobi nasze wnętrze, ale także podkreśli radosną atmosferę wspólnego świętowania i wniesie nieco wiosennej energii!
Warsztaty poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – florystka, architektka krajobrazu i edukatorka. Od 3 lat prowadzi warsztaty florystyczne w Filii Dom Muz RUDAK. Wszystko, co jest związane z naturą, jest jej najbliższe. Florystyka to niezmiennie jej największa pasja, którą cały czas rozwija w sobie. Najlepiej czuję się w ogrodzie, w lesie, na polu i na łące – czerpie z natury pełnymi garściami! Czerpcie i Wy!
Koszt: bilet jednorazowy: 55 zł
Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów: aleksandra.strzelec@artus.torun.pl
* Na każdym spotkaniu płacimy za stanowisko (materiały na jedną kompozycję), przy stanowisku może pracować od 1 do 3 osób, więc kupując jeden bilet możecie ze sobą zabrać dziecko, mamę, sąsiadkę czy partnera.
Skip to content