Weekendowe zwiedzanie Dworu Artusa [z publicznością]

Opublikowano: 13 kwietnia 2021 r.

Data i czas
3 maja 2021 r. (poniedziałek)
12:00–13:15

Kategorie
Spotkania

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Mapa niedostępna

Zwiedzanie odbędzie się 3 maja w godzinach – 12:00 i 14:00
Bilety – www.artus.torun.pl
_____________________
Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie sobotniego popołudnia z rodziną lub znajomymi, jeśli już będzie ku temu okazja w drugiej połowie kwietnia? My też bardzo liczy, że sytuacja na to pozwoli!
Wybierz się na zwiedzanie jednego z najbardziej charakterystycznych budynków toruńskiej Starówki! Wizyta w salach Dworu Artusa – pełnych luster, kryształowych żyrandoli i niezwykłych historii to wspaniała zabawa dla starszych i młodszych!
Dwór Artusa to nie tylko centrum kultury, ale również zabytek historyczny i architektoniczny. Z budynkiem związany jest szereg wspomnień, historii i opowieści, bez których zrozumienie Torunia jako ośrodka handlu, gospodarki i sztuki nie byłoby możliwe.
Pod okiem przewodnika, możecie zajrzeć do reprezentacyjnych sal (na co dzień niedostępnych gościom), wysłuchać burzliwej historii miejsca i budynku, a także poznać wiele nieznanych szerzej ciekawostek i legend. Oprowadzanie odbędzie się przy grupie co najmniej 5 osób.
Grupy zorganizowane (nie większe niż 20 osób) mogą zwiedzić Dwór Artusa w innych terminach (w miarę możliwości) po wcześniejszej rezerwacji, której dokonać można pisząc na adres mailowy: biuro@artus.torun.pl. Oprowadzanie będzie możliwe dla osób indywidualnych w grupach do 15 osób maksymalnie.
Skip to content