Wernisaż TATIN/ Monika Ralcewicz-Ciaiolo

Opublikowano: 14 lutego 2023 r.

Data i czas
17 lutego 2023 r. (piątek)
19:00

Lokalizacja
Restauracja G132 (ul. Grudziądzka 132)

Kategorie
Wystawy

Wczytuję mapę...

Projekt dokumentalny pt. „Tatin” nominowany w konkursie Grand Press Photo 2021 w kategorii Projekt dokumentalny. „Francesco – od 21 lat w Polsce, wcześniej obieżyświat i wagabunda. Dzisiaj największą wartością jest dla niego rodzina. Projekt, realizowany od 2015 roku, pokazuje go jako tatę, podczas codziennych czynności, wakacji, odpoczynku i pracy. Zdjęcia obejmują okres od sierpnia 2016 roku do lutego 2021 roku.”

Monika Ralcewicz-Ciaiolo – fotografka i trenerka fotografii – fotografuje od 2011 roku zawodowo i prywatnie. Z aparatem nie rozstaje się ani na chwilę, zdjęcia robi codziennie, z pasją i umiłowaniem tego co robi i dla kogo to robi.

Uważa, że nie ma nic piękniejszego niż prawdziwe życie, co udowadniają jej zdjęcia, na których bez retuszu i sztucznego blichtru ukazuje piękno codzienności, relacje, więzi i przede wszystkim ludzi opowiadając Ich wyjątkowe historie. Uwielbia zieloną herbatę z fusami, twórczość literacką Joanny Bator i rodzinne, wakacyjne wyjazdy.

Instruktorka fotografii w Akademii Fotografii Dziecięcej, trenerka fotografii w Studio Tutto, autorka artykułów o fotografii, organizatorka wystaw, warsztatów, żona i mama trojga dzieci. Finalistka ogólnopolskiego konkursu prasowego „Grand Press Photo”. Specjalizuje się w rodzinnej fotografii dokumentalnej i reportażowej oraz sesjach biznesowych i portretowych. Prowadzi działalność fotograficzną pod nazwą Studio Tutto. Wspiera  stworzoną przez siebie grupę projektową  „Pamiętnik Fotograficzny”.

www.studiotutto.com

www.fotografiadokumentalna.pl

https://www.instagram.com/niccada/

https://www.instagram.com/studiotutto/

https://www.facebook.com/studiotuttofotografia

 

Skip to content