Weź udział w warsztatach dekorowania pierników i spotkaj Św. Mikołaja

Opublikowano: 6 grudnia 2019 r.

Data i czas
7 grudnia 2019 r. (sobota)
11:00–16:00

Lokalizacja
Centrum Nowe Bielawy (ul. Olsztyńska 8)

Kategorie
Warsztaty

Wczytuję mapę...

Jak spędzić Mikołajki w mieście? Toruńskie centrum handlowe Nowe Bielawy ma na to pomysł. Już 7 grudnia w godz. 11-16 na dzieci czekać będą warsztaty ze zdobienia pierników oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Mikołajki to dla dzieci magiczny czas w roku. W tym dniu nie może więc zabraknąć symbolicznych upominków i co najważniejsze – spotkania z wyczekiwanym św. Mikołajem.

Ten wraz ze swoją świtą będzie czekał na najmłodszych w najbliższą sobotę w toruńskim centrum Nowe Bielawy przy ul. Olsztyńskiej 8. Start mikołajkowych atrakcji o godz. 11.

Brodaty święty zasiądzie na specjalnym tronie, będzie rozmawiał z dziećmi, zabawiał je opowieściami i pozował do pamiątkowych zdjęć natychmiastowych, które będzie mógł wykonać sobie każdy z zainteresowanych maluchów, a nawet całe rodziny.

Podczas wydarzenia nie zabraknie animacji dla najmłodszych, niespodzianek, konkursów z nagrodami i drobnych upominków, które mają wprowadzić mieszkańców w klimat zbliżających się świąt.

To nie koniec atrakcji, jakie czekać będą na odwiedzających toruńskie centrum handlowe. Oprócz wizyty Świętego Mikołaja, zorganizowane zostaną tutaj również bezpłatne warsztaty dekorowania pierniczków, które dzieci wraz z rodzicami będą mogły ozdabiać wedle własnej fantazji, a następnie zabrać ze sobą do domu. Własnoręcznie dekorowane pierniczki mogą też stanowić gotowy upominek dla najbliższych.

Dzień wcześniej podobne wrażenia będą czekać uczniów lokalnej szkoły podstawowej, z której ponad 200 dzieci z klas 1-3 odwiedzi centrum i również spotka się z Mikołajem.

– W tym roku Mikołajki zapowiadają się u nas niezwykle bajkowo! Nie zabraknie świątecznej atmosfery, aromatu pierniczków oraz oczywiście św. Mikołaja, na którego jak co roku czekają z podekscytowaniem mali torunianie. Z kolei dla rodziców to okazja, aby zwolnić w przedświątecznym biegu, spędzić czas rodzinnie i rozbudzić w sobie ducha nadchodzących świąt –  mówi Marta Drzewiecka, przedstawicielka właściciela centrum Nowe Bielawy w Toruniu.

Partnerem wydarzenia organizowanego w centrum będzie Akademia Rozwoju Anny Kruszyk z Torunia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej treści oraz zdjęcia dostępne pod linkiem bielawy.gpr.one


Centrum Nowe Bielawy zlokalizowane jest we wschodniej części Torunia w pobliżu DK 15 i 80 oraz autostrady A1, niecałe 15 minut od Starego Miasta. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię ponad 24 tys. m kw. GLA i liczy sobie 70 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Jysk, RTV Euro AGD, Douglas, home&you, Big Star, Carry, Rossmann,  Pepco i CCC. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji 1250 miejsc postojowych. Blisko 60% klientów odwiedzających obiekt to dziś rodziny z dziećmi. Co roku zakupy robi tutaj ponad 4 miliony klientów. Centrum handlowe należy do portfolio Newbridge. Firma przejęła obiekt w styczniu 2018 roku. Zarządcą jest Apsys Polska S.A.

Źródło: Newbridge/Centrum Nowe Bielawy

Newbridge Poland to spółka założona w 2015 roku przez międzynarodową grupę Somerston, skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typy ‘convenience’ oraz parki handlowe.  Obecnie Newbridge jest właścicielem sześciu obiektów handlowych w Polsce: Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie, Centrum Nowe Bielawy w Toruniu, Centrum Nowa Górna w Łodzi oraz Parków Handlowych Newbridge, zlokalizowanych w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie. Więcej informacji: newbridge.com.pl

[fot. materiały organizatora]

Skip to content