Wieczna Bańka – Teatr Pantomimy DAR | Festiwal Teatrów Ulicznych

Opublikowano: 3 lipca 2020 r.

Data i czas
5 lipca 2020 r. (niedziela)
13:00–14:00

Kategorie
FestiwaleSpektakle

Mapa niedostępna

W tym roku szósta edycja wydarzenia obejmie plenerowe prezentacje 8 grup teatralnych, 4 z Torunia oraz 4 z innych regionów Polski w otwartej przestrzeni publicznej!

Na początek zapraszamy na spektakl „Wieczna bańka” Teatru Pantomimy „DAR”.

UWAGA
W ramach wszystkich spektakli należy przestrzegać obowiązujących zaleceń sanitarnych. Szczegóły poniżej!

„Wieczna Bańka”
Teatr Pantomimy „DAR”
05.07.2020
g. 13:00
Scena plenerowa CKK Jordanki

Troje Clownów spotyka przedziwną postać wypuszczającą piękne bańki mydlane. Rudi próbuje złapać choć jedną, lecz wszystkie mu pękają. Wyrusza więc na wyprawę, aby znaleźć życie wieczne dla bańki mydlanej. Tymczasem pozostałe Clowny popadają w konflikt. Kto im pomoże się pogodzić pod nieobecność Szefa Rudiego? Gdzie można znaleźć życie wieczne dla bańki mydlanej? Spektakl utrzymany jest w konwencji Commedii Dell Arte z wykorzystaniem clownady, pantomimy, tańca i konkursów do których angażowana jest publiczność.

Więcej informacji na stronie: www.festiwalteatrowulicznych.pl

Ważne! Wytyczne w kwestii bezpieczeństwa
Warto pamiętać, że podczas wydarzeń kulturalnych obowiązywać będzie zaostrzony rygor sanitarny związany z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się COVID-19. Na wydarzeniach organizowanych przez Toruńską Agendę Kulturalną obowiązywać będą następujące zasady bezpieczeństwa:

1) Limit uczestników: 150 osób
W wydarzeniu może uczestniczyć tylko 150 osób. Tym samym prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej w celu uniknięcia ewentualnych kolejek. Podczas oczekiwania przed wejściem na teren imprezy, prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od pozostałych oczekujących.

2) Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych podczas wydarzenia
Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Uczestnicy imprezy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się uczestnika w materiały ochrony osobistej. Osoby, które takowych nie będą posiadały nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. W celach bezpieczeństwa, prosimy także, aby nie zdejmować maseczek podczas sensu.

3) Dezynfekcja rąk i podanie danych przed wejściem na teren wydarzenia
Przy wejściu na teren imprezy dostępne będą dozowniki z płynem dezynfekcyjnym. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do jego użycia przy wchodzeniu. Ponadto przy wejściu wszystkim oczekującym zostanie zmierzona temperatura. Uwaga! Osoby z temperaturą powyżej 37°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.

4) Złożenie pisemnego oświadczenia przy wejściu na teren imprezy
Warunkiem wejścia na teren imprezy, dla zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego będzie podanie danych osobowych, imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego. Ponadto przed wejściem wymagane będzie złożenie przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Dane osobowe będą przetwarzane przez 2 tygodnie tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Administratorem danych jest Toruńska Agenda Kulturalna.

5) Zachowajmy odstęp, co najmniej 2 metrów
Podczas poruszania się na terenie imprezy, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników wydarzenia.

6) Zakaz przesuwania leżaków na terenie wydarzenia
Na terenie wydarzenia obowiązuje zakaz przesuwania i przenoszenia leżaków ustawionych według panujących zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Po każdym pokazie leżaki będą dezynfekowane.

—————————-

Wydarzenie współfinansowane z Gminy Miasta Toruń.
Organizatorzy: Mój Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna

Skip to content