Wsiąść do pociągu… – koncert piosenek kolejowych!

Opublikowano: 5 lipca 2023 r.

Data i czas
16 lipca 2023 r. (niedziela)
17:00–18:30

Lokalizacja
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu (Kościuszki 75-77)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury

Wczytuję mapę...

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak brzmią piosenki o podróżach koleją❓Czy spotkaliście się z utworami, które poruszają tematykę podróży i pociągów❓
🔻Jeśli tak, mamy dla Was wyjątkowe wydarzenie, które was oczaruje❗️
🔻 Zapraszamy Was na niezwykły koncert, który odbędzie się 16 lipca o godzinie 17:00 w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu, w ramach projektu „Kolej na kulturę”. Tego wieczoru na scenie pojawi się zespół Guilty Pleasure Ensemble. Formację tworzą uznani muzycy, którzy obiecują zapewnić niezapomniane wrażenia.
🔻Kierownictwo muzyczne nad koncertem objął niezwykły Bartosz Staszkiewcz, który zaskoczy nas nowoczesnymi i oryginalnymi aranżacjami znanych i lubianych piosenek których wspólnym mianownikiem są pociągi. Wokalnie wsparcie zapewnią nam Joanna Czajkowska i Kacper Andrzejewski, którzy swoimi wyjątkowymi głosami oczarują publiczność.
🔻W wykonaniu Guilty Pleasure Ensemble, który wystąpi w składzie poszerzonym o kwartet smyczkowy i instrumenty dęte, usłyszymy znane i lubiane utwory, których wspólnym motywem będzie podróżowanie koleją. Na pewno zabrzmią więc takie perełki jak „Ballada wagonowa”, „Remedium”, „Zwierzenia Ryśka” oraz „Historia pewnej podróży”, które będziemy mogli odkryć na nowo. Artyści przygotowali też wiele niespodzianek i utworów mniej znanych, które same w sobie będą nomen omen podróżą w nieznane.
🔻Wstęp na koncert jest wolny, dlatego warto wykorzystać tę okazję i zanurzyć się w atmosferze niezwykłej muzyki, którą zaprezentuje nam Guilty Pleasure Ensemble. Spotkajmy się 16 lipca o godzinie 17:00 w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu, by razem cieszyć się wyjątkowym koncertem i magicznym klimatem podróży przez dźwięki..
📅16 lipca 2023,
⏰17:00
📌Kościuszki 75-77, sala widowiskowa
👉 wstęp wolny
fot. Adam Antoniuk
|
Działania „Kolej na kulturę!” są finansowane z projektu nr RPKP.05.03.00-04-0001/22 pn. „Zakup elektrycznego taboru kolejowego do obsługi transportu pasażerskiego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego perspektywy 2014-2020.
Skip to content