X Urodziny Kolektywu Teraz | Spektakl teatru improwizacji

Opublikowano: 14 listopada 2022 r.

Data i czas
10 grudnia 2022 r. (sobota)
18:00–19:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Spektakle

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Już 10 grudnia 2022 roku wspólnie obchodzić będziemy 10. urodziny Grupy TERAZ (obecnie działająca jako Kolektyw TERAZ)! Jest to pierwsza grupa teatru improwizacji założona w Toruniu w grudniu 2012 roku, która popularyzuje tę formą sztuki na terenie naszego miasta oraz udziela się w społeczności improwizatorów w całym naszym kraju.
Efektem tych działań jest kilka autorskich formatów, setki zagranych spektakli oraz międzynarodowy Festiwal Teatrów Improwizacji JO!. Byli i obecni członkowie grupy TERAZ współtworzą m.in. Thornet (impro sci-fi), toruński Teatr RESET, wrocławski teatr improwizacji Gambit, Obcas ujemny, Spiritus Movens, Walentynowicz i jego brat, warszawsko-wrocławski teatr eksperymentalno-ekstremalny Syndykat Beki.
Wieczór będzie sentymentalną podróżą od źródła aż po dzisiejsze czasy. W pierwszej części wieczoru w krótkim secie składającym się z gier impro wystąpią oryginalni założyciele Grupy TERAZ. Następnie wraz z improwizatorami z całego kraju zostanie zagrany spektakl oparty o prezentację związaną z anegdotami, starymi zdjęciami i wydarzeniami z historii grupy TERAZ. A wszystko to, aby Wam droga publiczności przysporzyć ogrom śmiechu wraz z nutką nostalgii i sentymentu! A po wszystkim… a po wszystkim zapraszamy Was na wspólne świętowanie wraz z jubilatami!
Skip to content