Z dzieckiem do teatru – warsztaty podczas “Ćwiczeń stylistycznych”

Opublikowano: 17 lutego 2023 r.

Data i czas
19 lutego 2023 r. (niedziela)
17:00–19:15

Lokalizacja
Teatr im. Wilama Horzycy (pl. Teatralny 1)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Teatr im. Wilama Horzycy

Wczytuję mapę...

Zapraszamy dorosłych na spektakl, a dzieci na warsztaty.
Teatr Horzycy przygotował akcję „Z dzieckiem do teatru” dla rodziców i opiekunów, którzy mają trudności ze znalezieniem opieki dla dziecka na czas ich nieobecności. Podczas gdy oni oglądają spektakl, ich dzieci wesoło i twórczo spędzają czas na warsztatach plastyczno-teatralnych. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych animatorów, pedagogów
i artystów. Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 10 lat.
Liczba miejsc: 12
Najbliższe spotkania:
19 lutego, godz. 17.00, spektakl „Ćwiczenia stylistyczne” w reż. Evy Rysovej.
Motywem przewodnim warsztatów będą słowa, słówka. Dzieci wezmą udział w grach i zabawach słownych, myślowych, rymowanych, dźwiękowych.
Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy do biletu wstępu na spektakl dokupić, po wcześniejszej rezerwacji w Biurze Obsługi Widzów, bilet wstępu na warsztaty teatralne dla dziecka. Cena biletu to 15 zł. Warsztaty odbywają się przez cały czas trwania spektaklu.
Rezerwacje:
tel.: 56 622 55 97
56 622 30 70
Prosimy, aby dzieci zabrały z sobą ulubione napoje i przekąski oraz ubranie na zmianę (podczas warsztatów używamy materiałów plastycznych).
Skip to content