Z fotografią za pan brat w ramach #TAKzostanwdomu

Opublikowano: 4 czerwca 2020 r.

Data i czas
4 czerwca 2020 r. (czwartek) – 30 czerwca 2020 r. (wtorek)
Całodniowe

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Tych natomiast, którzy wolą pozostać w domu, Toruńska Agenda Kulturalna zachęca do korzystania z zasobów kultury on-line, szczególnie w ramach projektu #TAKzostanwdomu. Podczas Warsztatów fotograficznych on-line, Lena Paracka-Werner przybliżyła nie tylko programy do obróbki zdjęć, jaki sprzęt jest odpowiedni, ale także co sprawia, że zdjęcia są udane. W siódmym odcinku cyklu, prowadząca skupi się na platformach do publikacji zdjęć. Tym samym dowiemy się, gdzie w Internecie pokazywać swoje zdjęcia, a także jaki sposób reklamować swoją fotograficzną działalność.

Lena Paracka-Werner, która prowadzi kurs, swoje umiejętności fotografii rozwijała w Szwecji pod okiem Avy Valsten, a następnie w Polsce pod okiem Kasi i Jacka Siwko, Kamili Piech, Szymona Olmy i Łukasza Ostrowskiego, a także Filipa Kowalkowskiego. Fotografią interesuje się od ponad 8 lat, a przez ten czas wykonywała zdjęcia dla szwedzkich magazynów jak „Svenska Livsmedel”, „Vame Magasin”, polskich gazet „Magazyn Toronto”, „Filozofuj!”, a także takich marek jak Stara Mydlarnia, Kvalite OnLine, WiTEC Sweden czy Dwór Artusa w Toruniu.

Polecamy również inne cykle e-warsztatów organizowane w ramach projektu #TAKzostanwdomu. Wśród nich warto zwrócić uwagę na zajęcia on-line produkcji muzyki z toruńskim DJ`em i producentem, Stevem Nashem, lekcje wokalne z Wioletą Markowską czy warsztaty taneczne z Katarzyną Kostańską. Wszystkie odcinki e-warsztatów można obejrzeć na stronie akcji pod adresem https://www.tak.torun.pl/TAKzostanwdomu/ oraz na kanale YouTube Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Skip to content