Zamknięci, ale dostępni. Zajrzyj na E-KSIAZNICA

Opublikowano: 27 kwietnia 2020 r.

Data i czas
27 kwietnia 2020 r. (poniedziałek) – 24 maja 2020 r. (niedziela)
Całodniowe

Lokalizacja
Książnica Kopernikańska (ul. Słowackiego 8)

Kategorie
Inne

Organizator
Książnica Kopernikańska

Wczytuję mapę...

W związku z ogłoszeniem na terenie Polski stanu zagrożenia epidemicznego, Książnica Kopernikańska wraz z filiami jest zamknięta od 14 marca 2020 r. do odwołania. Taki obowiązek nakłada na nas Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego.

Jednocześnie informujemy, że cały czas pozostajemy do Waszej dyspozycji – zachęcamy do zdalnej komunikacji. Jeśli chcecie nas o coś zapytać, polecamy kontakt mailowy: sekretariat@ksiaznica.torun.pl (sprawy o charakterze ogólnym). W kwestiach szczegółowych piszcie na adresy działów i filii Książnicy Kopernikańskiej. Adresy znajdziecie na naszej stronie w zakładce Załatwianie spraw W naglących przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny: 56 622 66 42 (numer naszej centrali).

Cały czas przygotowujemy ofertę specjalną. Na naszej stronie w zakładce e-Książnica publikujemy artykuły i prezentacje na temat historii Torunia, Regionu i Polski. Podpowiadamy również, jak spędzić czas z dziećmi (pomysły i scenariusze zabaw). Codziennie pojawiają się tam nowe treści. Zachęcamy: #ZostańWDomu i czytaj on-line: http://ksiaznica.torun.pl/dla-czytelnikow/e-ksiaznica/

Skip to content