Zaucha akustycznie | Koncert Pamięci Andrzeja Zauchy

Opublikowano: 25 sierpnia 2020 r.

Data i czas
30 sierpnia 2020 r. (niedziela)
18:00–20:00

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Przed nami doskonałe muzyczne emocje! Już w niedzielę, 30 sierpnia 2020 roku o godzinie 18:00 w Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki usłyszymy utalentowane gwiazdy takie jak:

Michał Szpak,
Marek Piekarczyk,
Kasia Moś,
Wojciech Myrczek vocalist,
Marta Król, Paweł Wolsztyński oraz Dominika Jaszczyńska.
A w roli głównej – piosenki Andrzeja Zauchy, tym razem w akustycznych aranżacjach.
BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI
Na wydarzenie odbierać można w dniach czwartek, piątek i sobota w godzinach od 13:00 do 19:00 w kasie TOS (al. Solidarności 1-3).
Uwaga! zaproszenie ważne jest dla osoby, natomiast w kasie jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia
ZASADY SANITARNE
W ramach uczestnictwa w wydarzeniu należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa zgodnymi z obecnymi wytycznymi sanitarnymi:
1️) Limit uczestników
W wydarzeniu może uczestniczyć ograniczona liczba osób, określana w dniu wydarzenia. Tym samym prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej w celu uniknięcia ewentualnych kolejek. Podczas oczekiwania do kasy, bądź przed wejściem na teren imprezy, prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od pozostałych oczekujących.
2️) Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych podczas wydarzenia
Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby, które takowych nie będą posiadały nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. W celach bezpieczeństwa, prosimy także, aby nie zdejmować maseczek podczas sensu, bądź spektaklu.
3️) Dezynfekcja rąk przed wejściem na teren wydarzenia
Przy wejściu na teren imprezy dostępne będą dozowniki z płynem dezynfekcyjnym. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do jego użycia przy wchodzeniu. Ponadto przy wejściu wszystkim oczekującym zostanie zmierzona temperatura. Uwaga! Osoby z temperaturą powyżej 37°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.
 4) Złożenie pisemnego oświadczenia przy wejściu na teren imprezy
Warunkiem wejścia na teren imprezy, dla zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego będzie podanie danych osobowych, imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego. Ponadto przed wejściem wymagane będzie złożenie przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Dane osobowe będą przetwarzane przez 2 tygodnie tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Administratorem danych jest Toruńska Agenda Kulturalna.
 5) Zachowajmy odstęp, co najmniej 2 metrów
Podczas poruszania się na terenie imprezy, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników wydarzenia.
——
Organizatorzy: Festiwal Serca Bicie, Mój Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.
Skip to content