Zbrodnia i karaoke, czyli popandemiczna komedia w Teatrze!

Opublikowano: 2 września 2020 r.

Data i czas
11 września 2020 r. (piątek) – 12 września 2020 r. (sobota)
20:00–21:30

Lokalizacja
Teatr Muzyczny (ul. Żeglarska 8)

Kategorie
Spektakle

Organizator
Teatr Muzyczny

Wczytuję mapę...

Gotowi na zbrodnię w teatrze? Jeśli tak, to nie ma na co czekać!
Na deski Pałacu Dąmbskich wraca jedna z najnowszych premier Teatru Muzycznego, czyli „Zbrodnia i karaoke” w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej.
Zespół teatralny niewielkiego, acz ambitnego teatru przygotowuje się do wystawienia pierwszego, po-pandemicznego koncertu. Sprawy jednak szybko się komplikują, bo reżyser gdzieś zaginął, jedna z aktorek najwyraźniej przechodzi załamanie nerwowe, a w wyniku zaleceń „z góry” repertuar ulega ciągłym zmianom.
„Zbrodnia i karaoke” to komedia kryminalna okraszona popularnymi piosenkami (z repertuaru m.in. Perfect, Manaam, Bajm czy Krzysztofa Krawczyka) granymi na żywo przez doskonałych toruńskich muzyków.
Akcja toczy się w kabaretowych oparach absurdu, który przecież coraz częściej towarzyszy nam w życiu codziennym. To doskonała propozycja dla wszystkich widzów zmęczonych izolacją, stęsknionych za teatrem, a jednocześnie spragnionych relaksu i odrobiny wytchnienia od codzienności.
Scenariusz: Emil Płoszajski
Reżyseria: Agnieszka Płoszajska
Choreografia: Michał Cyran
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Iza Smużny
Aranżacje muzyczne: Michał Rybka
Obsada: Mateusz Deskiewicz, Jeremiasz Gzyl, Justyna Kacprzycka, Niko Niakas, Michał Rybka, Magdalena Smuk
Uwaga! W związku ze zmianami pogodowymi spektakle odbędą się w sali widowiskowej Teatru, a nie tak jak wcześniej, na jego dziedzińcu. Zapraszamy do zakupu biletów.
Skip to content