Zimowe Półkolonie | Podmurna 9 i 3/4

Opublikowano: 3 lutego 2023 r.

Data i czas
6 lutego 2023 r. (poniedziałek) – 10 lutego 2023 r. (piątek)
10:00–14:30

Lokalizacja
Dom Muz na Starym Mieście (ul. Podmurna 1/3)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

🔮 Dla wszystkich miłośników magii i czarów przygotowaliśmy kolejną edycję półkolonii w świecie czarodziejów i czarodziejek. W tym roku nasza szkoła magii Was zaskoczy i pozwoli przeżyć wspaniałe przygody z magicznymi eliksirami i nie tylko! To propozycja, której prawdziwy fan po prostu nie może przegapić!
🔮 Tej zimy młodzi adepci magii wybiorą się z nami w podróż do cudownego świata wyobraźni, kreatywności i tajemnej wiedzy rodem z działu ksiąg zakazanych. Pokonaj z nami górskiego trolla, rozwiąż zagadkę kamienia filozoficznego oraz odkryj tajemnicze mapy. Na naszych półkoloniach dobra zabawa jest gwarantowana, a przygoda i możliwość poznania nowych przyjaciół czekają tuż za rogiem nawet dla takiego mugola jak TY!
🔮 W trakcie tygodniowych zajęć poprzez zabawę połączoną z nauką aktywnie spędzimy wolny czas i nawiążemy znajomość z innymi miłośnikami magii, a wszystko pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry Dworu Artusa. Wyrusz z nami w nieznane, by wspólnie poznać sekrety świata czarodziejów i stworzyć wspaniałe prace plastyczne! Pamiętajcie, w świecie magii i czarów wszystko jest możliwe, musimy tylko uwierzyć, a dobro zawsze zwycięży!
🔮 Dzięki wiedzy zdobytej podczas ferii dowiemy się, nie tylko jak się dobrze bawić, ale również jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i rozwiązywać problemy, to wspaniała okazja, by zachęcić najmłodszych do uczestnictwa w kulturze i rozwijania swoich pasji.
Co czeka nas w czasie trwania turnusu?
🔮Rozwiniemy swoją wiedze o świecie czarodziejów;
🔮Zamienimy się w budowniczych, odkrywców, a także nauczymy się współpracy i wzajemnego wsparcia;
🔮Rozwiniemy swoje umiejętności plastyczne, manualne oraz interpersonalne;
🔮Pobudzimy swoją pomysłowość i wyobraźnię.
🔮Ramowy dzień zajęć:
Zajęcia poprowadzą edukatorzy i edukatorki z Działu Edukacji Dworu Artusa z doświadczeniem w pracy z dziećmi, w bezpiecznych warunkach.
Zajęcia obejmują lunch, ciepłe napoje, zajęcia edukacyjne, plastyczne, ruchowe, jedną wycieczkę oraz ubezpieczenie.
Więcej informacji: edukacja@artus.torun.pl.
Kartę Kwalifikacyjną oraz podpisany regulamin należy dostarczyć do Centrum Kultury Dwór Artusa (skan na adres e-mail: edukacja@artus.torun.pl) lub osobiście do Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6, 87-100 Toruń) najpóźniej na 5 dni roboczych przed udziałem dziecka w wydarzeniu.
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
Skip to content