ZWIERZAK & PINKY LOOPS – Plener(L)OVE dzwięki w CKK Jordanki

Opublikowano: 14 maja 2021 r.

Data i czas
16 maja 2021 r. (niedziela)
18:00–20:00

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Mapa niedostępna

16 maja br. na Scenie Plenerowej CKK Jordanki wystąpi Rafał „ZWIERZAK” Zieliński wraz z żeńskim duetem PINKY LOOPS (Marta Lutrzykowska – elektryczne skrzypce oraz Asia Czerwińska – elektryczna wiolonczela). Usłyszymy znane standardy muzyki rozrywkowej i filmowej w świetnych aranżacjach. Nie zabraknie wyjątkowej wersji Shallow (Lady GaGa & Bradley Cooper cover), gdzie damską partię wokalną zastąpią elektryczne smyczki.
Rafał „ZWIERZAK” Zieliński to uzdolniony wokalista, gitarzysta i aranżer, którego praca jest pasją, a pasja pracą, Muzyczną edukację rozpoczął w PSM w Bydgoszczy w klasie waltorni, a później również w klasie gitary. W 2001 roku ukończył Akademię Bydgoską im. Kazimierza Wielkiego na kierunku Wychowanie Muzyczne, a roku później przeniósł się i zamieszkał na stałe w Toruniu. W 2012 roku rozpoczął współpracę z Teatrem im. W. Horzycy w Toruniu. W grudniu 2013 roku na specjalne zaproszenie Janusza Kukuły, dyrektora Pierwszego Programu Polskiego Radia, wystąpił na gali Wielki Splendor w studiu im. Witolda Lutosławskiego. Występował również na scenie bydgoskiej Opery Nova. Oprócz solowych występów z powodzeniem współpracuje z innymi muzykami i zespołami. Na swoim koncie posiada koncerty w wielu miejscach w Polsce i za granicą (m.in. Londyn, Bombai, Tokio, Wyspy Kanaryjskie).
PINKY LOOPS to energetyczny kobiecy duet uzdolnionych artystek, które grają na elektrycznych instrumentach: skrzypcach i wiolonczeli z wykorzystaniem loopera, czyli elektronicznego urządzenia do tworzenia pętli muzycznych. Daje on możliwość nagrywania motywów muzycznych na żywo w trakcie występów, nakładania na siebie wielu ścieżek dźwiękowych i odtwarzania ich jako podkład, tworząc efekt … WOW!
Obecnie Pinky Loops, po ciepło przyjętym albumie „Polifonic” z 2019 r., pracują nad nowym wydawnictwem „Evolutions”.
Plener(L)OVE to cykl koncertów na żywo, które już 15 maja 2021 roku ruszą w CKK Jordanki. Koncerty, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, odbędą się na Scenie Plenerowej i zostaną zorganizowane według aktualnych zaleceń sanitarnych. Organizatorami poszczególnych wydarzeń są CKK Jordanki oraz Toruńska Orkiestra Symfoniczna. Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia!
Skip to content