Wystawa prac Anny Siemińskiej

Opublikowano: 27 sierpnia 2019 r.
Kategorie: Wystawy

Restauracja G132 przy ul. Grudziądzkiej 132, 01.09.2019 r. – 31.10.2019 r.


Prezentowane w czasie wystawy prace to obrazy malowane na płótnie, będące odzwierciedleniem odczuć, emocji i doznań autorki. Część z nich została namalowana techniką Vedic Art, w czasie warsztatów tzw. malowania intuicyjnego. Twórczość tą metodą stanowiła dla autorki nie tylko wyzwolenie kreatywności i poszerzenie samoświadomości, ale przede wszystkim stała się przestrzenią konfrontacji jej samej z własnymi doświadczeniami z przeszłości, marzeniami, tym, co było w niej przebudzone i żywe. Nadaje to obrazom niepowtarzalny, osobisty charakter.

Inna z metod twórczości prezentowanych prac to malowanie z intencją, w czasie którego płótno stawało się przestrzenią na spotkanie się i harmonizowanie przeszłości z teraźniejszością i przyszłością.

O Autorce:

Tworzenie na płótnie jest jej ogromną pasją. I choć od dziecka malowanie obrazów było jej marzeniem, dopiero w dorosłym życiu zaczęła to marzenie spełniać, realizując tym samym jedną ze swoich największych pasji. Podróż tą drogą trwa do dziś, odsłaniając coraz to nowe horyzonty i wypełniając duszę autorki radością, spokojem i harmonią.

Wystawa otwarta od 1 września do 31 listopada 2019 r.
Wernisaż odbędzie się 20 września 2019 od godz.19.00.

Wszystkie prace zaprezentowane na wystawie są przeznaczone na sprzedaż.

Skip to content