Zaprezentuj się na warsztatach!

Opublikowano: 12 lutego 2018 r.
Kategorie: Warsztaty

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, 03.03.2018, g. 10:00


Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury zaprasza na oryginalne warsztaty z wystąpień publicznych. Jeśli masz tremę przed prezentacją, wystąpieniem przed audytorium, to coś specjalnie dla ciebie!

Trening prezentacji i wystąpienia publicznego

Adresaci:

Osoby, które prezentują się wobec audytorium oraz reprezentują w mediach instytucje lub organizacje i chcą zdobyć praktyczne umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych oraz nauczyć się kształtować swój wizerunek.

Cel:

Rozwinięcie osobistych, zawodowych i społecznych umiejętności komunikacyjnych. Podniesienie kompetencji w sferze wystąpień publicznych i kontaktów z mediami.

Program:

Elementy warsztatu dziennikarskiego, przygotowanie do wystąpienia publicznego. Kształtowanie wizerunku osobistego i reprezentowanie instytucji w mediach oraz na forum publicznym, współpraca z mediami oraz przygotowanie i przeprowadzenie profesjonalnej konferencji prasowej. Wykorzystanie portali społecznościowych do budowy pozytywnego wizerunku – zarówno osobistego, jak i instytucji i uczestników działań edukacyjnych. Istotnym elementem warsztatów są ćwiczenia, w trakcie których uczestnicy zyskają możliwość „sprawdzenia się” przed kamerą. Nagrany materiał będzie szczegółowo omawiany przez prowadzącego.

Prowadzący:

Mariusz Kluszczyński – dziennikarz, kierownik toruńskiej redakcji TVP S.A., wydawca i prowadzący serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne w bydgoskim oddziale Telewizji Polskiej S.A. Na co dzień reporter Zbliżeń i współpracownik stacji TVP Info, TVP Regionalna, a także najważniejszych programów informacyjnych Telewizji Polskiej S.A.
Z mediami związany jest od kilkunastu lat: był reporterem Radia Toruń (pierwszej komercyjnej rozgłośni radiowej w mieście) oraz Radia GRA, gdzie pełnił funkcje zastępcy redaktora naczelnego i szefa newsroomu. Współpracował też z uczelniami wyższymi, prowadząc zajęcia poświęcone dziennikarstwu radiowemu i współpracy z mediami. Z wykształcenia absolwent politologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Komunikacji Społecznej i Public Relations w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Wojciech Budny – instruktor, dokumentalista w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Toruniu. Swoją przygodę z kamerą zaczynał na początku lat 90. w Niemczech w Münster w regionalnej telewizji TV Münster. Absolwent Camerimage Film School. Współpracował z Telewizją Polską S.A., TVN i Owsiak TV. Obecnie operator obrazu w TV MSM. Jest współautorem programu Muzyczny Kram. Współpracuje z Yachem Paszkiewiczem przy realizacji warsztatów Wideoklip.

Harmonogram:

sobota 3 marca 2018 r. w godz. 10.00-17.00
Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych.

KIEDY 3 marca 2018 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 24 lutego 2018 r.
MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 8
CENA 120 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Barbara Płaneta
e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl
oraz
Karolina Fordońska
e-mail: karolina.fordonska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

[fot. materiały organizatora]

Skip to content