Zespół Drink Bar – koncert

Opublikowano: 16 czerwca 2019 r.
Kategorie: Koncerty

Rynek Staromiejski „Święto Miasta Torunia”, 20.06.2019 (czwartek), godz. 18:00


Zespół country DRINK BAR to grupa grająca od ponad dwudziestu lat odmianę tej muzyki wywodzącej się z amerykańskiego południa – bluegrass. Oryginalne instrumenty takie jak: 5-cio strunowe banjo, skrzypce, mandolina, gitara akustyczna i dobro, oraz charakterystyczna harmonia wokalna decyduje o niepowtarzalności tego gatunku.

W repertuarze zespołu znajduje się również wiele standardów country jak i utworów własnych, a ponadto, za namową rzeszy sympatyków grupa rozszerzyła swój program o blok piosenek meksykańskich i rockabilly.Muzykę wykonywaną przez zespół DRINK BAR cechuje duża dynamika i zawrotne tempa porywające słuchaczy.

DRINK BAR występował na wszystkich ważniejszych krajowych festiwalach i piknikach muzyki country: w Mrągowie, Lesku, Sułominie, Ujściu, Fromborku, Zaniemyślu, Bydgoszczy, Krakowie…itd. Zespół występował również poza granicami kraju: w Niemczech, Austrii oraz Estonii. DRINK BAR znakomicie sprawdza się na imprezach plenerowych, różnego rodzaju zlotach, imprezach klubowych i firmówkach wprowadzając zawsze pogodny nastrój i atmosferę świetnej zabawy.

Skip to content