Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O liść konwalii” 2019

Opublikowano: 22 lipca 2019 r.
Kategorie: Inne

Centrum Kultury Dwór Artusa, do 30.08.2019 (piątek), godz. 8.00-16.00


Rusza kolejna odsłona konkursu poetyckiego „O liść konwalii”. Od lat konkurs przyciąga osoby, dla których pisanie jest pasją. Czasem warto pokazać światu swoje myśli, emocje i pragnienia, które wkładane są w wiersze. Może to właśnie one zostaną wyróżnione lub nagrodzone?

Rokrocznie Centrum Kultury Dwór Artusa i Urząd Miasta Torunia zapraszają wszystkich autorów, twórców, poetów zarówno niezrzeszonych, jak i członków związków twórczych do udziału w konkursie, w tym roku już w XXXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O liść konwalii” im. Zbigniewa Herberta.

Termin nadsyłania prac mija z dniem 30 sierpnia 2019 roku. Konkurs rozstrzygnięty zostanie 7 grudnia 2019 r. w trakcie specjalnego wydarzenia, podczas którego jury ogłosi laureatów, odbędzie się również spotkanie z laureatami konkursu. Nowości w tegorocznej edycji konkursu jest Turniej Jednego Wiersza, na który będzie obowiązywał wstęp wolny.

Zatem zapraszamy wszystkich twórców poezji do nadsyłania maksimum pięciu utworów poetyckich w czterech egzemplarzach każdy. Tematyka oraz forma prac – dowolna.

Na laureatów czekają nagrody pieniężne!

Szczegóły znajdują się w Regulaminie Konkursu TUTAJ —> https://artus.torun.pl/konkurs-poetycki-2019/ . Prosimy o zapoznanie się z jego treścią!

Przypominamy —> Termin nadsyłania prac: 30 sierpnia 2019 roku. Decyduje data wpływu do siedziby Organizatora.

Skip to content