X Edycja Gramy w Bangery!

Opublikowano: 20 kwietnia 2022 r.

Data i czas
7 maja 2022 r. (sobota)
17:00–22:00

Lokalizacja
Książnica Kopernikańska (ul. Słowackiego 8)

Kategorie
Spotkania

Organizator
Książnica Kopernikańska

Wczytuję mapę...

Uwaga! Uwaga! Bangery powracają 🙂 Po dłuższej przerwie wracamy z Waszym ulubionym wydarzeniem. Lubicie grać w duże i wymagające gry? Ciężko jest Wam znaleźć współgraczy do tego typu tytułów? Nie macie czasu brnąć przez obszerną instrukcję? Ta impreza jest dla Was!
My – wybieramy dla Was wymagające gry i prezentujemy Wam ich zasady. Wy – rezerwujecie sobie miejsce przy odpowiednim stoliku. Dalej to już tylko czysta przyjemność grania.
Zasady są proste:
• w tym wydarzeniu będziemy sukcesywnie publikować posty z wybranymi przez nas tytułami. Pojawią się tam imiona animatorów, liczba dostępnych miejsc oraz czas trwania danej rozgrywki. Posty będą ukazywać się DO 24 KWIETNIA. Chętnych, którzy chcieliby zostać animatorem i poprowadzić rozgrywkę prosimy o kontakt na maila p.kozlowski@ksiaznica.torun.pl
• Następny krok to zgłoszenie swojego udziału w danej rozgrywce. OD 25 KWIETNIA pod odpowiednim postem w tym wydarzeniu, zgłaszacie gotowość do zagrania w dany tytuł. Wszystkie zgłoszenie dokonane przed tym terminem będą nieważne. Zaklepałeś miejsce? Traktuj to poważnie. Dla nas oznacza to, że pojawisz się o umówionej godzinie gotów do rozpoczęcia rozgrywki i fajnej zabawy.
• Impreza rozpocznie się 7 MAJA 2022 o godzinie 17:00. Postaraj się nie spóźnić. Szanuj swojego animatora i współgraczy. Czekamy na Ciebie tylko 15 min.
Gramy w Książnicy Kopernikańskiej na ul. Słowackiego 8, hol na I piętrze.
Pamiętajcie, że w wydarzeniu mogą brać udział tylko animatorzy i zapisani gracze.
Miłej zabawy i do zobaczenia przy planszy!
Skip to content