Koncert „Dla Ciebie Mamo”

Opublikowano: 28 lutego 2024 r.

Data i czas
24 maja 2024 r. (piątek)
19:00–21:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Koncert „Dla Ciebie Mamo” – wzruszające i pełne emocji wydarzenie 24.05.2024 na DWORZE ARTUSA! Niezwykły koncert „Dla Ciebie Mamo – koncert życzeń ” będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla miłośników muzyki różnego gatunku.

Wybitni artyści o wyjątkowych barwach głosów oczarują publiczność. Orkiestra doda muzyce głębi i emocji. Utwory dobrane specjalnie z myślą o mamach z pewnością poruszą ich serca. A życzenia dla mamy będą miłym akcentem na zakończenie koncertu.

W repertuarze znane przeboje polskiej i światowej estrady, filmu i musicalu w tym te, dedykowane mamom np. List do Matki, Wioletty Willas. Chcemy by wszystkie mamy, które będą obecne na tym koncercie, poczuły się docenione i kochane. To będzie dla nich niezapomniane przeżycie.

Wystąpią dla Państwa:

Emilia Zielińska – sopranistka o ciepłym głosie i delikatnej osobowości, której repertuar obejmuje utwory od arii operetkowych, poprzez musical aż po hity filmu i estrady.

Mariusz Adam Ruta. tenor, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Od wielu lat artysta także koncertowy.

Mirosław Niewiadomski – wirtuoz głosu od klasyki po rozrywkę. Wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos.

Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa. Udział tej orkiestry to także gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.

Renata Brukiewiczorganizatorka koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert.

Bilety do nabycia:

Kupbilecik.pl. https://kbq.pl/114775

Biletyna.pl https://bilety.io/XuSkW

 

Bilety grupowe: tel.: 502 467 267

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie.

Koncert „Dla Ciebie Mamo” – wyjątkowy sposób na świętowanie Dnia Matki!

Skip to content