Romantic Music with Candlelight

Opublikowano: 21 marca 2024 r.

Data i czas
24 marca 2024 r. (niedziela)
18:00–20:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Projekt Piano Best Covers powraca na scenę Dworu Artusa w Toruniu z nowym programem Romantic Music with Candlelight. W ten wieczór zaprezentujemy publiczności magiczny koncert przy świetle kilkuset świec, w którym dźwięk fortepianu połączy się w harmonii z muzycznymi kompozycjami ostatnich dziesięcioleci. W pięknej sali Dworu Artusa czeka na Ciebie niezapomniany koncert z najsłynniejszymi romantycznymi melodiami i balladami o miłości muzycznych gigantów, takich jak: Yann Tiersen, Adele, Coldplay, Queen, Metallica, Guns N’Roses, Aerosmith, Bon Jovi, Scorpions, Imagine Dragons, Lady Gaga i wiele innych legend muzyki.

Dla wszystkich zakochanych przygotowaliśmy specjalny program, który zaskoczy wyjątkowymi, oryginalnymi aranżacjami fortepianu. Rozpal swoje serce i przygotuj się na niesamowitą muzyczną odyseję, podczas której odkryjesz najsłynniejsze przeboje światowej muzyki, które podbiły serca milionów ludzi na całym świecie. Niesamowita gra kilkuset świec, którym towarzyszyć będą dźwięki fortepianu, nie pozostawią nikogo obojętnym i stworzą wyjątkową romantyczną atmosferę.

Solistą koncertu będzie pianista Łukasz Szubski, laureat Międzynarodowych Konkursów  w Londynie, we Włoszech, Berlinie i na Słowenii. Koncertował m.in.:

w strefie VIP Room podczas koncertu Coldplay na Stadionie Narodowym w Warszawie;

w strefie VIP Room podczas koncertu Guns N’Roses na Stadionie Energa w Gdańsku;

w strefie VIP Room podczas koncertu Depeche Mode na Stadionie Narodowym w Warszawie;

w Hali Koszyki w Warszawie; W Sky Tower we Wrocławiu, oraz w rockowych koncertach z orkiestrą Filharmonii Śląskiej.

Od 2023 roku koncerty projektu Piano Best Covers cieszą się dużą popularnością na scenach w Polsce, Niemczech, Czechach, Słowacji,  oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nie przegap okazji, aby być częścią tego romantycznego muzycznego wieczoru.

Koncert odbędzie się 24 marca o godzinie 18:00 w Wielkiej Sali Dworu Artusa w Toruniu.

Bilety na: https://biletyna.pl/koncert/Piano-Best-Covers/Torun

Skip to content